Stowarzyszenie Dialog

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wczoraj288
W tym tygodniu293
W tym miesiącu6571
Wszystkich68235
Strona Główna

 

 

 

 

 

 

 

 


 

UWAGA KOLONIE : WYJAZD NA KOLONIE DO JAROSŁAWCA W SOBOTĘ 11 LIPCA 

O GODZ 7.45  NA PARKINGU TESCO W  LUBARTOWIE , UL . LUBELSKA

 

UWAGA: WYSYŁANE SMS-Y Z DANYMI KANDYDATA NA POŁKOLONIE  NIE ZAPISYWALY  NA WYPOCZYNEK!!! ,  SŁUZYŁY JEDYNIE ZEBRANIU INFORMACJI OD OSÓB  KTÓRE CHCĄ BYC POINFORMOWANE O OGŁOSZENIU   NABORU NA TE FORMĘ WYPOCZYNKU  ( WIADOMOSCI SMS ZOTAŁY WYSŁANE DO TYCH OSÓB Z TAKA INFORMACJA -  W PIATEK 19 CZERWCA)

 ZAINTERSOWANYCH PROSZE O KONTAKT TELEFONICZNY!!

 

PÓŁKOLONIE LETNIE 2015 

 

Społeczne Stowarzyszenie DIALOG wspólnie z Funduszem Składkowym Ubezpieczenia Społecznego Rolników

przedstawia ofertę letniego wypoczynku (wypoczynek w miejscu zamieszkania) dla dzieci w przedziale wiekowym do16 roku życia,

będącymi dziećmi rolników,których przynajmniej jedno z rodziców jest płatnikiem pełnej składki KRUS ,lub pobierających  rentę ewentualnie emeryturę z KRUS-u.

I TURNUS : 27.07. 2015r.- 07.08. 2015r. (10 dni),  

II TURNUS (10-21 SIERPIEŃ)- (10 dni)

 

Warunki uczestnictwa:                      

- wiek uczestnika: do 16 lat,           

- dokonanie wpłaty na półkolonie (160 ),(Parczew 190zł)

- ubezpieczenie przynajmniej jednego z rodziców w KRUS

- wypełnienie karty kwalifikacyjnej uczestnika (do pobrania ze strony internetowej).(UWAGA!!!! Nie ma konieczności wypełniania pkt. IV przez pielęgniarkę – można dołączyć XERO ksiązeczki  szczepień; a w pkt V informacje o dziecku mogą wypełnić rodzice)

 

Gwarantujemy:

 

- wyżywienie(II śniadanie i obiad),

- opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i medycznej, ubezpieczenie NW,

- codzienny transport z i do miejsca zamieszkania uczestników.

- atrakcyjny program kulturalno – oświatowy, w tym: zajęcia sportowo-rekreacyjne,

wycieczki krajoznawcze (Lublin, Dęblin, Kozłówka , Jedlanka , Zamość, Firlej, Kazimierz Dolny)

 

Będziemy m.in. Ośrodku Sportów Wodnych Słoneczny Wrotków w Lublinie, Muzeum Lotnictwa w Dęblinie oraz Słowiańskim Grodzie Choina Horodyszcze, Zamościu< Kazimierzu Dolnym.  Ponadto: Park linowy w Jedlance, diabelska huśtawka, gry i zabawy terenowe, ogniska, turnieje piłki nożnej i siatkowej, a także: pokazy sprzętu strażackiego, szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej i ratownictwa wodnego.

 

I TURNUS PÓŁKOLONII - (27 LIPIEC-07 SIERPIEŃ): OSTRÓWEK, NIEDZWIADA + KP SKALAR , PARCZEW, SERNIKI, KAMIONKA

 

II TURNUS PÓŁKOLONII- (10-21SIERPIEŃ): KOCK+FIRLEJ, MICHÓW,LUBARTÓW, PARCZEW, ABRAMÓW

 

Zgłoszenia i zapisy:                                

 

I TURNUS 27 LIPIEC - 07 SIERPIEŃ

II TURNUS 10-21 SIERPIEŃ

GMINA OSTRÓWEK- 38 O

EWA SOBJANEK 784 787 612

GMINA ABRAMÓW-38 A

81 852 50 36

PARCZEW -51+53 P1 +P2- 3 wolne miejsca!!

RENATA JÓSZCZUK 607 604 230

GMINA PARCZEW-51 P-brak wolnych miejsc

RENATA JÓSZCZUK 607 604 230

GMINA SERNIKI-51  S - BRAK MIEJSC

AGNIESZKA DYCHA 727 925 584

GMINA LUBARTÓW 51+53 L1 +L2-

12 WOLNYCH MIEJSC

PAWEL DOBEK 502 683 518

GMINA NIEDZWIADA -51  N - BRAK MIEJSC

PAWEL DOBEK 502 683 518

GMINA MICHÓW 48 M

ANNA JABŁOŃSKA 605 090 289

GMINA KAMIONKA -38  K

81 852 9413

GMINA KOCK+ FIRLEJ +JEZIORZANY -51-K+F

AGATA SIKORSKA GUZ 790 791 714

 

UWAGA : OSOBY ZAPISANE TELEFONICZNIE  U WYŻEJ WYKAZANYCH OSÓB , PROSZĘ O

  DOSTARCZENIE DOKUMENTÓW DO DNIA 2 LIPCA 2015!!!

( ABSOLUTELY DEADLINE ---3 LIPCA 2015!!!!!!)

 

UWAGA: DECYDUJE KOLEJNOSC ZGŁOSZEŃ  !!!

 

 PLAN I i II TURNUSU (taki sam  w obydwu turnusach)

 

Dzień

Plan dnia

1     Pon.

 

 

 

ROZPOCZĘCIE PÓŁKOLONII, przejazd uczestników do Firleja (informacje o przebiegu i charakterze zajęć) Omówienie regulaminu półkolonii oraz wymogów bezpieczeństwa i higieny, podział na grupy. Zajęcia organizacyjne w grupach. Zajęcia integrujące. Obiad w Firleju

2 Wt.

 

Całodniowy wyjazd do Lublina, Pobyt w Ośrodku Sportów Wodnych Słoneczny Wrotków. Obiad restauracja Bosman,

3 Śr.

 

Całodniowy wyjazd do Słowiańskiego Grodu Choina Horodyszcze. Warsztaty Słowiańskie

4 Czw.

 

 

Turnieje piłki nożnej chłopców i piłki siatkowej dziewcząt. Turnieje sprawnościowe dla najmłodszych. Pokaz sprzętu strażackiego. Spotkanie z policją- Lubartów, obiad restauracja Zgoda, Iluzja, Włoska Robota

5 Pt.

Wyjazd do Muzeum Lotnictwa w Dęblinie, obiad - karczma BIDA

6 pon.

 

 

Wyjazd do Opola Lubelskiego , podróż kolejką wąskotorową na trasie Karczmiska –Opole Lubelskie-Karczmiska –Polanów-Karczmiska,

7 Wt.

 

 

Wyjazd do Parku Linowego w Jedlance,

8 Śr.

 

 

Wyjazd do Muzeum Zamojskich w Kozłówce ,konkurs plastyczny dla uczestników półkolonii,

obiad - restauracja Zgoda, Iluzja, Włoska Robota

9 Czw.

 

 

Całodniowa wycieczka do Zamościa, Zwiedzanie ZOO, spacer i obiad na starym mieście.

 

10 Pt.

 

 

 

Całodniowa wycieczka do Kazimierza Dolnego- obiad Karczma Bida

 

 ZAKONCZENIE PÓŁKOLONII , wręczenie nagród , rozdanie dyplomów.


                                 

                 

 

 

 


           

TURNUS

Termin   13-26 lipca

  Kolonie w w/w wskazanym terminie organizuje

Polski Instytut Rozwoju

informacje i zapisy:

Katarzyna Misztal 518 408 275

 

OŚRODEK REKOLECYJNO KOLONIJNY

PARAFII RZYMSKOKATOLICKIEJ

ŁĄCKO 42, 76-113 POSTOMINO

http://www.andrzej.jaroslawiec.pl/

I turnus 590 zł

 


 


 

KOLONIE LETNIE 2015!!!

 

uwaga: Ostatnie wolne miejsca w Polskim Instytucie Rozwoju !!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

PROGRAM KOLONII  ŁĄCKO k/Jarosławca 27 VI-10.07. 2015

Dzień I – Na spotkanie z morzem.

 

  • Zbiórka dzieci 27 CZERWIEC 2015 o godz. 7.30 przy Parkingu Tesco w Lubartowie Wyjazd godz. 7.45
  • Podróż autokarem z Lubartowa do Łącka/Jarosławca
  • Rozkwaterowanie dzieci w pokojach..
  • Zabawy integrujące grupę.

 

Dzień II – Dzień spełnionych marzeń.

 

  • Poznanie najbliższej okolicy
  • Zapoznanie uczestników kolonii z regulaminami obowiązującymi podczas pobytu
  • Plażowanie lub spacer nad morzem.
  • „Oto nasza grupa”- przygotowanie prezentacji przez poszczególne grupy i jej okrzyku.
  • Wykonanie herbu grupy.
  • Nauka piosenki kolonijnej.
  • Dyskoteka.

 

Dzień III – Dzień podróżnika - wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego

  • Zwiedzanie unikalnych w skali Europy „ruchomych wydm”
  • Plażowanie lub spacer nad morzem.
  • „Miliard w rozumie”- konkurs wiedzy zdobytej podczas wycieczki.
  • Nauka piosenek kolonijnych.

 

Dzień IV – Dzień z piosenką.

  • Plażowanie lub spacer nad morzem.
  • Dla chętnych udział w niedzielnej mszy św.
  • „Gdzie mieszka muzyka"- wędrówka po najbliższej okolicy.
  • Latarnia morska w Jarosławcu
  • Wsłuchiwanie się w odgłosy natury wyszukiwanie dźwięków pochodzących z otoczenia.
  • Zabawy nad morzem- budowanie zamków z piasku.
  • Konstruowanie instrumentu muzycznego z  metalowych puszek, kamieni, patyków itp.
  • Ozdabianie instrumentów wg własnego pomysłu.
  • Przygotowanie przez dzieci wybranych utworów muzycznych.
  • „Wieczór talentów”- prezentacja wybranych piosenek- „Mini Playback”.

 

Dzień V -  Dzień podróżnika

  • Zwiedzanie „Krainy w kratę” - Nazwa "Kraina w Kratę" powstała w 1994 roku.
  • Zwiedzanie Wsi Swołowo jednej z najciekawszych historycznie wsi na Pomorzu ponieważ przetrwała w niezmienionym kształcie od XIII wieku.
  • .Plażowanie lub spacer nad morzem.
  • Wyszukiwanie ciekawych okazów kamieni..
  • Rozwijanie tężyzny fizycznej.
  • „Rewia mody na różne pogody”- przygotowanie garderoby na prezentację mody według własnych pomysłów dzieci  (na dzień słoneczny, deszczowy i na plażę).
  • Gry i zabawy integrujące grupę. .
  • Kalambury 

 

Dzień VI - Dzień zakochanych.

  • Zwiedzanie obiektu sakralnego znajdującego się w Jarosławcu.
  • Skansen w Klukach - zabytkowa osada - skansen Słowińców.
  • Losowanie nagród dla poszczególnych par.
  • Gry i zabawy integrujące.
  • Dyskoteka.

 

Dzień VII - Dzień poszukiwaczy przygód - wycieczka autokarem – Darłowo

 

  • Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie – jedyny w Polsce nadmorski gotycki zamek
  • Podsumowanie dnia
  • Wieczorne ognisko z kiełbaskami.
  • Obserwacja zachodu słońca.

 

Dzień VIII – Dzień kultury ludowej -.

 

  • Spotkanie z Neptunem i Prozerpiną ( tzw. chrzest).
  • Plażowanie lub spacer nad morzem.
  • Zapoznanie dzieci z regionem oraz sztuką i kulturą ludową Kaszub.
  • Gry i zabawy integrujące grupę.
  • „Ruch to zdrowie”- zajęcia plastyczne. Rozwijanie wyobraźni i pomysłowości.
  • Zabawy w terenie.

 

Dzień IX- Dzień wielkiego bajania.

 

  • Plażowanie lub spacer nad morzem.
  • Wycieczka piesza na Klifowe wybrzeże
  • Dla chętnych udział w niedzielnej mszy św.
  • „W krainie bajek i baśni”- konkurs wiedzy o baśniach.
  • Kalambury.
  • Prezentacja przez poszczególne grupy wcześniej wybranej bajki, baśni.
  • Wykonanie rekwizytów i strojów.
  • „Bajkopisarze”- ułożenie baśni- każda kolejna grupa tworzy część bajki z której powstaje na koniec dnia kolejna opowieść.
  • Dyskoteka w „Bajkowej krainie”- obowiązują stroje przedstawiające ulubionego bohatera bajki lub baśni.

Dzień X – Dzień małego artysty.

 

  • Plażowanie lub spacer nad morzem.
  • Wybór sztuki przez dzieci (bajki, baśni, legendy lub własny pomysł grupy).
  • Przygotowanie do występów (podział ról, dobór rekwizytów, zaprojektowanie strojów).
  • Przedstawienie sztuk przez poszczególne grupy.
  • Dyskoteka z rozdaniem Oskarów w kategorii: najlepsza sztuka, najlepszy aktor, najlepsza aktorka.

 

Dzień XI –Całodniowa - wycieczka autokarowa do Ustki

 

Dzień XII –olimpiada sportowa

  • Rozgrywki sportowe -turniej indywidualne i zespołowe
  • Kąpiel w morzu pod okiem ratownika
  • Wieczorne ognisko z kiełbaskami.

 

Dzień XIII –. Dzień z piosenką

 

  • Plażowanie lub spacer nad morzem.
  • „Gdzie mieszka muzyka"- wędrówka nad jezioro Wicko.
  • Konstruowanie instrumentu muzycznego z  metalowych puszek, kamieni, patyków itp.
  • Ozdabianie instrumentów wg własnego pomysłu.
  • Przygotowanie przez dzieci wybranych utworów muzycznych.
  • „konkurs karaoke
  • Apel podsumowujący wspólny pobyt.

 

Dzień XIV – Dzień powrotu do domu.

 

  • Pożegnanie z morzem.
  • Przypomnienie zasad bezpiecznego podróżowania.
  • O godz. 08.30 wyjazd autokarem do Lubartowa.
  • Około 19.00 powrót do Lubartowa

 

Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie wynikających z nieprzewidzialności pogody lub z przyczyn niezależnych od organizatora.

 

Organizator:    

 

S p o ł e c z n e   S t o w a r z y s z e n i e   D I A L O G

 

 

 

PROGRAM KOLONII w Jarosławcu   w terminie 11-24 VII 2015r.

 

Dzień I – Na spotkanie z morzem.

  • Zbiórka dzieci o godz. 8.30 przy Parkingu Tesco w Lubartowie Wyjazd godz. 8.45
  • Podróż autokarem z Lubartowa do Jarosławca
  • Rozkwaterowanie dzieci w pokojach..
  • Zabawy integrujące grupę.

 

Dzień II – Dzień spełnionych marzeń.

  • Poznanie najbliższej okolicy
  • Zapoznanie uczestników kolonii z regulaminami obowiązującymi podczas pobytu
  • Plażowanie lub spacer nad morzem.
  • „Oto nasza grupa”- przygotowanie prezentacji przez poszczególne grupy i jej okrzyku.
  • Wykonanie herbu grupy.
  • Układanie słów piosenki o grupie (praca w zespołach).
  • Nauka piosenki kolonijnej.
  • Dyskoteka.

 

Dzień III – Dzień podróżnika - wycieczka do Darłowa

 

Dzień IV – Dzień z piosenką.

 

  • Plażowanie lub spacer nad morzem.
  • „Gdzie mieszka muzyka"- wędrówka po najbliższej okolicy.
  • Wsłuchiwanie się w odgłosy natury wyszukiwanie dźwięków pochodzących z otoczenia.
  • Zabawy nad morzem- budowanie zamków z piasku.
  • Konstruowanie instrumentu muzycznego z  metalowych puszek, kamieni, patyków itp.
  • Ozdabianie instrumentów wg własnego pomysłu.
  • Przygotowanie przez dzieci wybranych utworów muzycznych.
  • „Wieczór talentów”- prezentacja wybranych piosenek- „Mini Playback”.

 

Dzień V -  Dzień mody na różne pogody

  • Plażowanie lub spacer nad morzem.
  • Wyszukiwanie ciekawych okazów kamieni..
  • Rozwijanie tężyzny fizycznej.
  • „Rewia mody na różne pogody”- przygotowanie garderoby na prezentację mody według własnych pomysłów dzieci  (na dzień słoneczny, deszczowy i na plażę).
  • Gry i zabawy integrujące grupę.
  • Nauka piosenki kolonijnej przez poszczególne grupy.
  • Kalambury 

Dzień VI - Dzień zakochanych.

 

  • Zwiedzanie obiektu sakralnego znajdującego się w Karwi.
  • „Randka w ciemno”- wybieranie zza wachlarza nieznajomej lub nieznajomego poprzez zadawanie pytań i podpowiedzi głosu- Edyty.
  • Losowanie nagród dla poszczególnych par.
  • Gry i zabawy integrujące.
  • Dyskoteka.

 

Dzień VII - Dzień poszukiwaczy przygód - wycieczka autokarem – Ustka

 

Dzień VIII- Dzień wielkiego bajania.

  • Plażowanie lub spacer nad morzem.
  • Dla chętnych udział w niedzielnej mszy św.
  • „W krainie bajek i baśni”- konkurs wiedzy o baśniach.
  • Kalambury.
  • Prezentacja przez poszczególne grupy wcześniej wybranej bajki, baśni.
  • Wykonanie rekwizytów i strojów.
  • „Bajkopisarze”- ułożenie baśni- każda kolejna grupa tworzy część bajki z której powstaje na koniec dnia kolejna opowieść.
  • Dyskoteka w „Bajkowej krainie”- obowiązują stroje przedstawiające ulubionego bohatera bajki lub baśni.

 

Dzień IX – Dzień kultury ludowej - wycieczka autokarem do Trzesacza.

  • Zwiedzanie ruin słynne starego kościoła gotyckiego, pochłanianego przez wody Bałtyku oraz Pałac Trzęsacz..
  • Gry i zabawy integrujące grupę.
  • „Ruch to zdrowie”- zajęcia plastyczne. Rozwijanie wyobraźni i pomysłowości.
  • Zabawy w terenie.

 

Dzień X – Dzień małego artysty.

  • Plażowanie lub spacer nad morzem.
  • Wybór sztuki przez dzieci (bajki, baśni, legendy lub własny pomysł grupy).
  • Przygotowanie do występów (podział ról, dobór rekwizytów, zaprojektowanie strojów).
  • Przedstawienie sztuk przez poszczególne grupy.
  • Dyskoteka z rozdaniem Oskarów w kategorii: najlepsza sztuka, najlepszy aktor, najlepsza aktorka.

 

Dzień XI – Dzień sportu - wycieczka autokarem do Słupska

Dzień XII – Całodniowa wycieczka piesza na plażę

  • Plażowanie lub spacer nad morzem.
  • Zabawy nad morzem- budowanie zamków z piasku.
  • Kąpiel w morzu pod okiem ratownika
  • Wieczorne ognisko z kiełbaskami.

 

Dzień XIII –. Dzień z piosenką

  • Plażowanie lub spacer nad morzem.
  • „Gdzie mieszka muzyka"- wędrówka po najbliższej okolicy.
  • Zabawy nad morzem- budowanie zamków z piasku.
  • Konstruowanie instrumentu muzycznego z  metalowych puszek, kamieni, patyków itp.
  • Ozdabianie instrumentów wg własnego pomysłu.
  • Przygotowanie przez dzieci wybranych utworów muzycznych.
  • „konkurs karaoke
  • Apel podsumowujący wspólny pobyt.

 

Dzień XIV – Dzień powrotu do domu.

  • Pożegnanie z morzem.
  • Przypomnienie zasad bezpiecznego podróżowania.
  • O godz. 08.30 wyjazd autokarem do Lubartowa.
  • Około 18.00 powrót do Lubartowa

 

Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie wynikających z nieprzewidzialności pogody lub z przyczyn niezależnych od organizatora.

 

 

Organizator:     S p o ł e c z n e   S t o w a r z y s z e n i e   D I A L O G http://stowarzyszenie-dialog.com

 

NIEZBEDNIK NA KOLONIE LETNIE!!!!

W ZWIĄZKU Z LICZNYMI PYTANIAMI PODAJĘ LISTĘ PRZEDMIOTÓW, KTÓRE NALEŻY ZABRAĆ NA KOLONIE LETNIE:
Pakując pociechę na wyjazd, proszę pamiętać, że w naszym klimacie pogoda jest całkowicie nieprzewidywalna, dlatego Twoje dziecko musi mieć odpowiednia liczbę ubrań zarówno jakby przez dwa tygodnie miało być zimno i z deszczem, jak i żar lał się z nieba.

• Nakrycie głowy- np. czapka z daszkiem, chusteczka, kapelusik
 Kurtka przeciwdeszczowa lub peleryna od deszczu
• Obuwie sportowe nieprzemakalne
• Wygodne obuwie do chodzenia (np. sandały, trampki, itp)
• Klapki –mogą służyć jako kapcie do chodzenia po ośrodku
• 3 cieplejsze bluzy (w tym jedna polarowa, z suwakiem)
• Bieliznę osobistą (majtki i skarpetki – po parze na każdy dzień + 2-3 na zapas)
• ok. 14 T-shirtów
• dżinsy – 2 pary
• spodnie krótkie/spódniczki  ok. 4szt.
• spodnie dresowe lub cały dres
 piżama
• Strój kąpielowy
• Przybory toaletowe: mydło lub żel pod prysznic
 - pasta do zębów i szczoteczka
 - szampon w saszetkach
 - chusteczki higieniczne
 - grzebień lub szczotka
• Gumki do włosów, spinki, opaski ;)
• 2 ręczniki (mniejszy i wiekszy)
• Ręcznik do wycierania na plażę
• coś do leżenia na piasku np. mata, mały kocyk
• Krem do opalania z filtrem
• Okulary przeciwsłoneczne
• Spray przeciwko komarom
• Mały podręczny plecak lub torebka
• Portfelik a w nim kieszonkowe na lody, słodycze i pamiątki, wedle uznania rodziców (można przekazać w depozyt do wychowawcy w podpisanej kopercie, najlepiej rozmienione po 10 zł)
• Rekwizyty które mogą się przydać w konkursie talentów, randki w ciemno, pokazu mody ;)
  Worek np. foliowy na brudną bieliznę

 NIEOBOWIĄZKOWO!!!!!
-maskotkę do przytulania,
-pamiętnik, notes, długopis lub dysk pamięci do zapisywania wspomnień,
-dobry humor i uśmiech od ucha do ucha,
-wystrzałowy strój na dyskoteki,
-spray „antypłaczek” - na tęsknoty za rodzicami, rodzeństwem, rodziną lub zwierzakami
-maseczka przeciw złości,
-„Strachołapka” - przeciwko nocnym strachom,
-„Super Czesio” - grzebień który sam czesze,
-buty siedmiomilowe, żeby nogi nie bolały
-ulubiona książka
-mała gra

Dla rodziców:
-nie zalecamy wyposażania dziecka w „zbędne” cenne przedmioty
-uczul dziecko, aby ewentualne problemy zgłaszało w pierwszej kolejności swojemu wychowawcy!
-przed wyjazdem nie należy podawać dzieciom ciężkostrawnych posiłków.
-jeśli Twoja pociecha cierpi na chorobę lokomocyjną podaj jej odpowiednią dawkę leku i zgłoś ten fakt do wychowawcy przy autokarze (takie dzieci zawsze siadają z przodu autokaru)
-zaopatrz dziecko na podróż w dodatkowe chusteczki higieniczne oraz worek foliowy na wszelki wypadek ;)
-aby nam wszystkim podróżowało się komfortowo na czas podróży ok.8 godz należy przygotować kilka kanapek, najlepiej z serem żółtym, pieczone mięsko bez sosów i warzyw, zapakowane w papier śniadaniowy lub folię aluminiową, jabłuszko
-unikaj przede wszystkim wszelkiego rodzaju chipsów, paluszków, słodyczy oraz sztucznie słodzonych napojów gazowanych typu cola itp.
-przestrzeż dziecko przed samowolnym oddalaniem się od grupy
-nakaż bezwzględnie stosować się do poleceń opiekuna/wychowawcy podczas trwania kolonii.

• Dobrze jest przygotować dziecku kartkę z imieniem i nazwiskiem dziecka, adresem zamieszkania, informacją o miejscu kolonii i jej terminie oraz telefonach kontaktowych do rodziców i do opiekunów (powinno mieć ją zawsze przy sobie, na wypadek gdyby się zgubiło np. w portfeliku)

To są tylko moje propozycje, które będziecie państwo weryfikować wraz ze swoimi pociechami w momencie pakowania walizek ;)
Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego wypoczywania!
Renata J.

lista osób zakwalifikowanych na kolonie letnie do ŁĄCKA:

 

  1. 1

MAGDALENA GRZEGORCZYK

  1. 2

DAMIAN DUDEK

  1. 3

KAMIL GRZEGORCZYK

  1. 4

ROKSANA MATYSEK

  1. 5

WIKTORIA ŚWIDZIŃSKA

  1. 6

DOROTA ZAKASZEWSKA

  1. 7

KLAUDIA LENDAS

  1. 8

URSZULA DUDCZAK

  1. 9

AGATA DUDCZAK

  1. 10

ALEKSANDRA SAK

  1. 11

INGA SIENKIEWICZ

  1. 12

JULIA JANKOWSKA

  1. 13

KINGA ZBICIAK

  1. 14

KLAUDIA WÓJTOWICZ

  1. 15

EMILIA BUTRYN

  1. 16

MARTYNA BUTRYN

  1. 17

OLIWIER MAZUREK

  1. 18

BIANKA MAZUREK

  1. 19

KRZYSZTOF RABCZEWSKI

  1. 20

PIOTR MIETIUŁKA

  1. 21

ADAM RABCZEWSKI

  1. 22

ALEKSANDRA KRÓLIK

  1. 23

KACPER KRÓLIK

  1. 24

MARLENA SĘDOWSKA

  1. 25

PATRYK SĘDOWSKI

  1. 26

WIKTORIA PYTLAK

  1. 27

JOANNA PYTLAK

  1. 28

MAGDALENA KOZIOŁ

  1. 29

PAWEŁ BARTKOWSKI

  1. 30

MATEUSZ MICHALAK

  1. 31

JULIA WÓJCIK

  1. 32

GABRIELA ROJEK

  1. 33

MAŁGORZATA WOLIŃSKA

  1. 34

MARTYNA JĘDRYSZKA

  1. 35

WIKTORIA WYSOK

  1. 36

ALICJA WAŚKOWICZ

  1. 37

ALEKSANDRA SIDOR

  1. 38

WERONIKA LEJKOWSKA

  1. 39

ANGELIKA BODZAK

  1. 40

MARTYNA TOMASIAK

  1. 41

KATARZYNA KOZIOŁ

  1. 42

DOMINIKA MITURA

  1. 43

JULIA ZOFIA KLĘBOWSKA

  1. 44

MIKOŁAJ RZEZAK

  1. 45

ALEKSANDRA BOCIAN

  1. 46

PAULINA BOCIAN

  1. 47

KORNELIA KULA

  1. 48

AGNIESZKA BYLINA

  1. 49

MONIKA BRZOZOWSKA

  1. 50

PRZEMYSŁAW SZYMANEK

  1. 51

ALEKSANDRA DUBIL

  1. 52

BARTŁOMIEJ DUBIL

  1. 53

WIKTORIA SAPUŁA

  1. 54

ANGELIKA NOWOSAD

  1. 55

BARTŁOMIEJ JÓZEF KRUKOWSKI

  1. 56

PAWEŁ PANASIUK

  1. 57

WOJCIECH PANASIUK

  1. 58

JAKUB BUDZYŃSKI

  1. 59

KONRAD DOMAŃSKI

  1. 60

SALAMON MATEUSZ

  1. 61

HUBERT LISTOSZ

  1. 62

MAKSYMILIAN WROTKOWSKI

  1. 63

MATEUSZ LEC

  1. 64

ANGELIKA STELMACH

  1. 65

JULIA MAZUR

  1. 66

ALEKSANDRA RADOMSKA

  1. 67

MARTYNA GRYGLICKA

  1. 68

ANNA KUBIAK

  1. 69

MAŁGORZATA KUBIAK

  1. 70

KATARZYNA KUBIAK

  1. 71

WIKTORIA BISKUP

  1. 72

HUBERT SOŚNICKI

  1. 73

ALEKSANDRA SOŚNICKA

  1. 74

BARTŁOMIEJ KOPIŚ

  1. 75

ADRIAN MATYJASZCZYK

  1. 76

OLIWIA KOSTEN

  1. 77

MAŁGORZATA BEŁDYK

  1. 78

PAULA NADOLNA

  1. 79

ALICJA TKACZYK

  1. 80

AMELIA TKACZYK

  1. 81

MACIEJ ŻYTKOWSKI

  1. 82

KAROLINA KARWOWSKA

  1. 83

MARTYNA WÓJCIK

  1. 84

PAWEŁ FIJAŁEK

  1. 85

MICHAŁ KALICKI

  1. 86

MATEUSZ SOKOŁOWSKI

  1. 87

LUIZA TRYKACZ

  1. 88

AMELIA TRYKACZ

  1. 89

ULA WANOT

  1. 90

RADOSŁAW STAŃCZUK

  1. 91

KATARZYNA MAZUR

  1. 92

MICHAŁ WAŚ

  1. 93

OLIWIA DOBIECKA

  1. 94

ZUZANNA JABŁOŃSKA

  1. 95

WIKTORIA CZARNECKA

  1. 96

ANDŻELIKA CIENIUCH

  1. 97

KAROLINA BIERNACKA

  1. 98

WERONIKA KOMSTA

  1. 99

MICHAŁ MORAWIK

  1. 100

JAGODA UNKIEWICZ

  1. 101

AGNIESZKA WÓJTOWICZ

  1. 102

JAROSŁAW BYCZEK

 

 

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH NA KOLONIE LETNIE DO JAROSŁAWCA

 

 

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

  1. 1

MALISZEWSKI KACPER

  1. 2

JULIA TUREK

  1. 3

MONIKA BURZEC

  1. 4

ALEKSANDRA JÓSZCZUK

  1. 5

OLIWIA BURZEC

  1. 6

ERNEST BURZEC

  1. 7

MARTA TRUBALSKA

  1. 8

EWELINA TRUBALSKA

  1. 9

SARA NIEMIEC

  1. 10

MARIA PANASIEWICZ

  1. 11

ADAM PANASIEWICZ

  1. 12

POLA PANASIEWICZ

  1. 13

MACIEJ ROBAK

  1. 14

KACPER ANDRZYK

  1. 15

PAWEŁ WAWRYSZCZUK

  1. 16

MATEUSZ TCHÓRZ

  1. 17

MARCEL WIÓRKO

  1. 18

NATALIA MRÓZ

  1. 19

BARTŁOMIEJ SKORUPSKI

  1. 20

KAROLINA SKORUPSKA

  1. 21

IZABELA TUROWSKA

  1. 22

KLAUDIA WALENCIUK

  1. 23

IWONA CZARNACKA

  1. 24

MACIEJ MAZUREK

  1. 25

KATARZYNA ŁODEJ

  1. 26

GARBIELA PARAĆ

  1. 27

JULIA BARYŁA

  1. 28

KACPER KRÓL

  1. 29

MATEUSZ SZUCIAK

  1. 30

ANNA SZUCIAK

  1. 31

OLIWIA ZIÓŁKOWSKA

  1. 32

KINGA DAWIDEK

  1. 33

MAGDALENA CZAPSKA

  1. 34

WIKTORIA DĄBROWSKA

  1. 35

ALEKSANDRA JANCZURA

  1. 36

MACIEJ JANCZURA

  1. 37

DOMINIKA KWIATEK

  1. 38

JAKUB PRZEKORA

  1. 39

DOMINIKA KUBIK

  1. 40

GABRIELA JANIAK

  1. 41

WERONIKA PUŁA

  1. 42

JULIA KULIKOWSKA

  1. 43

MARIA SIDORCZUK

  1. 44

KAROLINA KOZAK

  1. 45

JAKUB MAZURYK

  1. 46

DOMINIK SZAJDA

  1. 47

KAMIL SZAJDA

  1. 48

EMIL SZAJDA

  1. 49

TOMASZ GOLECKI

  1. 50

MARCEL WRÓBLEWSKI

  1. 51

DARIA STROJEK

  1. 52

MIŁOSZ DAJEK

  1. 53

KRYSTIAN KAZNOWSKI

  1. 54

JACEK GUZ

  1. 55

KRYSTIAN STASIAK

  1. 56

DOMINIKA GREBER

  1. 57

WERONIKA GREBER

  1. 58

DOMINIK NADOLNY

  1. 59

WIKTOR NOWAKOWSKI

  1. 60

SZYMON BUDZISZEWSKI

  1. 61

SYLWESTER MITURA

  1. 62

WIOLETA BAJDAK

  1. 63

ARTUR SŁOMKA

  1. 64

JULIA FIBOREK

  1. 65

PAULINA MITURA

  1. 66

MATEUSZ SZYMANEK

  1. 67

MONIKA WÓJTOWICZ

  1. 68

ALEKSANDRA BIAŁECKA

  1. 69

KLAUDIA FIJAŁEK

  1. 70

MAGDALENA OZYGAŁA

  1. 71

MILENA OZYGAŁA

  1. 72

JAKUB LIGĘZA

  1. 73

NATALIA KOPEĆ

  1. 74

PAWEŁ OZYGAŁA

  1. 75

KRYSTIAN GRZESIAK

  1. 76

 PATRYCJA śWIĆ

  1. 77

OLIWIA GRZEGORCZUK

  1. 78

NATALIA MAKSYMIUK

  1. 79

JULIA CIOK

  1. 80

PATRYK CIOK

  1. 81

MARCELINA SMARZ

  1. 82

ALICJA PROTAŚ

  1. 83

DOMINIK PIWOWARCZUK

  1. 84

WIKTORIA MICHALUK

  1. 85

IRMINA MURECKA

  1. 86

AMELIA ZACHOWSKA

  1. 87

WERONIKA MORAWSKA

  1. 88

MATEUSZ MITURA

  1. 89

WERONIKA CIOŁEK

  1. 90

NINA BÓJKO

  1. 91

KONRAD KALISZYK

  1. 92

OLIWIA MAKÓWKA

  1. 93

WERONIKA WALCZYNA

  1. 94

KAMILA DĘBOWCZYK

  1. 95

JAKUB SZWAJ

  1. 96

ZUZANNA DOKUDOWIEC

  1. 97

KLAUDIA KASPERCZUK

  1. 98

ZOFIA EMILIA OKOŃSKA

  1. 99

GABRIELA CZARNACKA

  1. 100

AMELIA ŁUKASZEK

  1. 101

EWELINA KUŚMIREK

 


UWAGA : LISTY KOMPLETNE!!!!!!!

 

 

1