Stowarzyszenie Dialog

Licznik odwiedzin

Dzisiaj186
Wczoraj168
W tym tygodniu354
W tym miesiącu5029
Wszystkich110507

   

Strona Główna

       

 

PÓŁKOLONIE LETNIE 2016

ROZKLAD JAZDY AUTOKARÓW:

GMINA KAMIONKA:

  1. 1.Kamionka ( szkoła – przystanek do Lubartowa) – 7:20
  2. 2.Siedliska ( koło kółka) – 7:25
  3. 3.Siedliska ( koło krzyża) – 7:30
  4. 4.Kozłówka ( pałac) – 7:35
  5. 5.Kozłówka ( koło kółka) – 7:40
  6. 6.Biadaczka ( przystanek) – 7:45
  7. 7.Syry ( koło sklepu) – 8:10
  8. 8.Samoklęski ( przystanek w kierunku Rudki Gołęb.) – 8:15
  9. 9.Samoklęski Kolonia – 8:20
  10. 10.Rudka Gołębska ( centrum) – 8:25
  11. 11.Kierzkówka ( centrum) – 8:35
  12. 12.Kamionka ( centrum przystanek) – 8:40
  1. .GMINA OSTRÓWEK:
  2. .740- OSP Dębica
  3. .750-Tarkawica- PKS koło kościoła..805-Luszawa –sklep GS815-Ostrówek-Kol.- przystanek PKS na gór
  4. 22.830- Leszkowice-przystanek PKS

 

MICHÓW:

 

 

ABRAMÓW:

 

 

PARCZEW:

 

PARCZEW 1 – godz.8.10

PLAC BYŁEGO DWORCA PKS (przy TESCO- wjazd od alei Jana Pawła II)

PARCZEW 2-- godz.8.10

PLAC BYŁEGO DWORCA PKS (przy TESCO- wjazd od alei Jana Pawła II)

UWAGA!

-Proszę rodziców /opiekunów o nakrycie głowy oraz przekazane 0.5 l butelki wody dla kazdego uczestnika

-Informujemy, że wszystkie autobusy będą miały za szyba  białą kartkę  z napisem (O-Ostrówek, S-Serniki, K-Kamionka itd..

-Bardzo proszę rodziców / opiekunów o bezpieczne doprowadzenie i odbiór dzieci z miejsca wyjazdu/powrotu autokarów w poszczególnych miejscowościach. 

 

CDN....

 

 

 

Dzień

Plan dnia

1 Pon.

1VIII 

ROZPOCZĘCIE PÓŁKOLONII w Firleju

2 Wt.

2VIII

Całodniowy wyjazd do Lublina, Pobyt w Ośrodku Sportów Wodnych Słoneczny Wrotków. Obiad restauracja Bosman,

3 Śr.

3VIII

Wyjazd do Farmy IIuzji

4 Czw

4VIII

Wyjazd do Parku Linowego w Jedlance/ polowa grupy jedzie do Parku Linowego Lemur w Białce K Parczewa

5 Pt.

5VIII

Wyjazd do Lublina , zwiedzanie miasta z Przewodnikiem : -Zamek z ekspozycjami, przejście do Bramy Grodzkiej,Plac po Farze, Bazylika oo. Dominkanów, Trybunał Koronny, Kamienice i Zaułki na Starym Mieście, Brama Krakowska,Plac Łokietka z Ratuszem, Archikatedra ,Wieża Trynitarska

6 pon.

8 VIII

Wyjazd do Magicznych Ogrodów

7 Wt.

9VIII

Wyjazd do Muzeum Wsi Lubelskiej

8 Śr.

10VIII

 Całodniowy wyjazd do Lublina, Pobyt w Ośrodku Sportów Wodnych Słoneczny Wrotków

9 Czw.

11 VIII

Wyjazd do Parku Linowego Lemur w Białce k Parczewa/ polowa grupy jedzie Parku Linowego w Jedlance/

10 Pt.

12VIII

 

Wyjazd do Firleja , Turniej „dwa ognie”, gry zespołowe,” wojna wodna”. Zabawy wodne i doskonalenie nauki pływania pod okiem ratowników, mecz piłki nożnej.

Szkolenie dla uczestników półkolonii „Rolnik w oczach dziecka” ZAKONCZENIE PÓŁKOLONII ,

 

 

TURNUS PÓŁKOLONII - (1-12 SIERPIEŃ): OSTRÓWEK, KP SKALAR , PARCZEW, KAMIONKA, ABRAMÓW, MICHÓW

 

 PODZIAŁDZIECI NA AUTOKARY:

PARCZEW- I autokar

1 Dawid Ludwinowski

2 Karol Maliszewski

3 Marcel Wróblewski

4 Aleksandra Krasińska

5 Dominika Zinkiewicz

6 Sylwester Zinkiewicz

7 Iwona Czarnacka

8 Bartłomiej Namirowski

9 Natalia Namirowska

10 Julia Dąbrowska

11 Natalia Mitruczuk

12 Kacper Pietruszewski

13 Amelia Maliszewska

14 Filip Maliszewski

15 Igor Krasiński

16 Kacper Kolasiński

17 Julia Danilkiewicz

18 Aleksandra Danilkiewicz

19 Laura Musiejuk

20 Bartosz Barycki

21 Marcel Lewicki

22 Damian Mazur

23 Nina Słyszko

24 Kacper Michaluk

25 Rosa Treinen

26 Nikola Nagrodkiewicz

27 Eryk Mazurek

28 Kacper Dybała

29 Emil Lipka

30 Oskar Lipka

31 Anna Kowalczuk

32 Dawid Korniluk

33 Maria Semeniuk

34 Damian Pawelec

35 David Wrzaszcz

36 Kacper Maliszewski

37 Oliwier Białek

38 Maja Domańska

39 Wiktoria Kaliszuk

40 Julia Wrońska

41 Zuzanna Suchorab

42 Patrycja Protaś

43 Maciej Chmielarz

44 Szymon Konieczny

45 Martyna Kosobucka

46 Zofia Jedlińska

47 Hanna Wodzińska

48 Adrian Kondrasiuk

49 Kacper Kochanowski

50 Adam Makarewicz

51 Julia Makarewicz

PARCZEW- II autokar

1 Anna Żelazowska

2 Irmina Marecka

3 Tomasz Abramczuk

4 Juliusz Burzec

5 Hanna Parulska

6 Natalia Mostowiec

7 Aleksandra Szynkaruk

8 Zuzanna Golecka

9 Maja Chwalczuk

10 Oliwia Iżko

11 Agata Cieślińska

12 Bartosz Kwiatek

13 Dominika Kwiatek

14 Natalia Salomon

15 Jakub Borowski

16 Malwina Kozioł

17 Laura Polisiakiewcz

18 Karol Polisiakiewcz

19 Julia Adamczyk

20 Aleksandra Adamczyk

21 Ewelina Adamczyk

22 Justyna Adamczyk

23 Karolina Szymańska

24 Kamil Borysik

25 Makarewicz Julia

26 Mateusz Piasecki

27 Hubert Szymański

28 Marcelina Makówka

29 Natalia Szwaj

30 Olaf Saczuk

31 Filip Bronikowski

32 Michał Prokofij

33 Kacper Bojko

34 Gabriel Saczuk

35 Maria Gryciuk

36 Zofia Oleksiewicz

37 Dominika Dąbrowska

38 Emilia Wróblewska

39 Erwin Jedliński

40 Kazimierz Łapiuk

41 Artur Jarosz

42 Mikołaj Kowalik

43 Maja Kowalik

44 Julia Kowalik

45 Wiktoria Nowacka

46 Jakub Drozdek

47 Wojciech Drozdek

48 Oliwier Czarnacki

49 Olaf Woźniak

50 Konrad Woźniak

51 Zuzanna Gruda


 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

1